کاربری ها
عصرانه بر بام شهر
لذت تنفس در هوایی دلچسب را دور از هیاهوی شهر در فضایی با چشم انداز 360 درجه تجربه کنید. باغ بام بزرگ پروژه مرکز خرید کوه سر با چشم اندازی منحصر به فرد شما را به تماشای غروب زیبای خورشید در بام شهر مقدس مشهد دعوت می‌کند.
ایجاد فضایی مناسب جهت بازی کودکان در مجاورت مکانی برای تفریح و سرگرمی والدین و همچنین معماری منحصربه فرد متناسب با روحیه جوانان در محیطی پرهیاهو و جذاب که استفاده از خدمات غذا و نوشیدنی آن را بی نظیر می‌سازد.
روف گاردن کوهسر دریچه‌ای است برای آرامش و دلپذیری و همچنین کمک به محیط زیست.
تجــاری
محیط تجاری پویا در بستری از فعالیت های جمعی در کنار فضاهای سبز و آب نماهای زیبا آماده ارائه خدمات گوناگون به بازدیدکنندگان و مشتریان خواهد بود.

ایجاد فضایی مناسب برای بازدید کنندگان و به ویژه زائرین آستان مقدس امام رضا (ع) جهت تهیه سوغات و هدایای ارزنده از 220 واحد تجاری متنوع که هر آنچه شما نیاز دارید را در اختیارتان می‌گذارند.
سکوی نمایشگاهی
فضای نمایشگاهی مرکز خرید کوه سر، محل نمایش کالای برندهای پر طرفدار و لوکس دنیا در بازه‌های زمانیِ هفتگی و ماهیانه با حضور برندهای مختلف، در محل مخصوص نمایشگاهی است که در وید مرکز خرید کوه سر پیش بینی شده است.

سکوی نمایشگاهی مرکز خرید کوه سر فاصله ها را از میان بر می‌دارد و عرضه کنندگان و بازدیدکنندگان را به یکدیگر نزدیک و در نتیجه خرید و تبادل را راحت می کند.
پارکینگ
آرامش برای خرید و نبود دغدغه جای پارک و همچنین صرفه‌جویی در زمان، یکی دیگر از مزیت‌های مرکز خرید کوه سر است. پارکینگ مرکز خرید کوه سر دو برابر استاندارد گنجایش دارد و از مزایای آن می‌توان به دسترسی از همه طبقات و امکان حمل بار به صورت مستقیم به محل پارک خودرو‌های اختصاصی اشاره کرد.
رستوران و کافه
در مجموعه کوه سر رستوران های گوناگون ایرانی و فرنگی در محیطی آرام و دلپذیر و چشم اندازی بی بدیل متناسب با سلیقه شما طراحی شده و لذت حضور در رستوران ها و کافه های متنوع را به بازدیدکنندگان این مجموعه هدیه می کند.

منوی غذای رستوران ها شامل: بوفه آزاد، انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و محلی به‌همراه انواع سالاد، نوشیدنی‌ها و ... امکان پاسخگویی به تمامی ذائقه ها و سلیقه ها را دارا می باشد و با تلاش در جهت رضایت و رفع نیاز بازدید کنندگان، یک روز به یاد ماندنی را برای آن ها رقم می زند.
مجتمع تفریحی – ورزشی
از ویژگی های حایز اهمیت این مجموعه قابلیت دسترسی به امکانات بی شمار مجتمع تفریحی – ورزشی کوه سر نظیر: بولینگ ، بیلیارد، اسکواش، و مجهزترین زمین تنیس کشور، تالارها ، کافی شاپ ها و رستوران ها و ... از دو طبقه مرکز خرید می باشد.
سرزمین بانوان
سرزمین بانوان کوه سر با نگاهی مدرن در طراحی، اجرا و استراتژی کلی، با هدف گردآوری برندهای معتبر در کنار یکدیگر در حال ساخت و آماده سازی است.

این مجموعه با تلاش در جهت رفع نیازهای بانوان و پر کردن اوقات فراغت در محیطی اختصاصی با توجه به تمایل مراجعین به استفاده از برندهای بین المللی پوشاک و کالاهای متنوع وابسته به آن نظیر کیف و کفش، لوازم آرایشی، عینک، ساعت، جواهر، و همچنین سالن هایی آرایشی و زیبایی پوست و بیش از 10 اتاق رختکن و امانات با مساحتی بیش از 500مترمربع، در مرکز خرید کوه سر در حال راه اندازی می باشد .
فروشگاه های مواد غذایی
در حاشیه خیابان ، کیوسک ها و فروشگاه های مختلفی جهت تامین ما یحتاج بازدید کنندگان تعبیه شده است تا آنهاها بتوانند کلیه مواد خوراکی مورد نیاز خود را در ساعات ابتدای روز تا شب هنگام در کیفیت و شرایط بسیار بهداشتی و مطلوب به راحتی تهیه نمایند.
هایپر مارکت
هدف ما در هایپرمارکت مرکز خرید کوه سر، برآورده کردن احتیاجات سبد خرید مشتریان است که شامل انواع گوناگون مواد غذایی، کالاهای مصرفی خانگی و... می‌باشد. در اینجا ما اعتماد شما را نسبت به کیفیت، محصولات، قیمت ها و خدمات جذاب خواهیم کرد. به هایپرمارکت کوه سر تکیه کنید و احتیاجات خود را تامین کنید.
فروشگاه بزرگ
در فروشگاه بزرگ مرکز خرید کوه سر شما می توانید هر آنچه نیاز دارید را فراهم کنید و با آسودگی خاطر خرید کنید. انواع کالا با جنس هایی استثنایی از معتبرترین برندهای دنیا در یک جا جمع شده است تا در وقت و انرژی شما صرفه جویی گردد و راحت تر کالاهای خود را انتخاب کنید.
شهربازی
با تجربه شهربازی مرکز خرید کوه سر نگاه و تبسم فرزندتان را به نظاره بنشینید و لذت لحظات خرید را دو چندان کنید.

در شهربازی مرکز خرید کوه سر برای فرزندتان رویا و هیجان بسازید و شادی را به ارمغان بیاورید. خاطره خرید با لبخند شادی کودکان مان تزیین می شود.
بازار روز
بازار روز : خرید لذت بخش در بازار روز مرکز خرید کوه سر. در حاشیه خیابان ، کیوسک ها و فروشگاه های مختلفی جهت تامین ما یحتاج بازدید کنندگان تعبیه شده است تا آنهاها بتوانند کلیه مواد خوراکی مورد نیاز خود را در ساعات ابتدای روز تا شب هنگام در کیفیت و شرایط بسیار بهداشتی و مطلوب به راحتی تهیه نمایند
تلفـن سـازمان فــروش:
38844444- 051
مشهـد ، بلـوار هاشـمیه ، بین هاشـمیه 62-60 ، مجـتمع بزرگ کوه سـر ، شـرکت توسـعه و عمـران کوه سـر